aboutus

Henan Livable New Material Technology Co., Ltd.

Henan Livable New Material Technology Co., Ltd. Henan Livable New Material Technology Co., Ltd. Henan Livable New Material Technology Co., Ltd. Henan Livable New Material Technology Co., Ltd. Henan Livable New Material Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: CANLI GİYİM
No. Çalışanları: 200~300
Yıllık satış: 500,0000-1000,0000
Yıl kurulan: 2019
İhracat p.c: 60% - 70%
Hakkımızda
Giriş

Profesyonel bir çocuk giyim üreticisi ve tedarikçisi olarak LIVABLE, yaratıcı ve tutkulu bir şirkettir ve profesyonel deneyimini ve fikirlerini sektöre ve müşterilere katkıda bulunmaya isteklidir.Hırslı liderler ve çalışkan personelden yararlanan LIVABLE, yerel pazarı hızla devraldı ve müşterilerden iyi bir itibar kazandı.Şimdi YAŞANABİLİR, küresel müşteriye sıkıca hizmet etmeyi hedefliyor ve uluslararası işini genişletmeyi taahhüt ediyor.

Şirket, yaratıcı fikrinizi gerçek ürüne dönüştürmeye kararlıdır.Deneyimli Ar-Ge ekibimiz ve karşılıklı üretim hattımız, müşterilerimizin taleplerini ve işlerini karşılamak için güçlü bir OEM/ODM yeteneği ve verimli üretkenlik sağlar.

Şirketin vizyonu, tasarım, üretim, tedarik ve hizmete uygun, rekabetçi bir üst düzey küresel çocuk giyim tedarikçisi olmaktır.Tasarım, üretim, yönetim ve satış dahil olmak üzere ekibimiz, daha iyi bir iş ve yaşam elde etmenize destek olmak için tüm bilgi ve becerilerini sağlamayı çok ister.

LIVABLE, ideal iş ortağınız, çocuk giyim satın alma uzmanınız.

Geçmiş

2019 yazında, Henan Yaşanabilir Yeni Malzeme Technology Co., Ltd., Çin'de ulusal olarak tanınan bir tekstil şehri olan Xinxiang Şehrinde kuruldu.Kurucular, endüstriyel ve hırslı liderliği değiştirmek amacıyla CANLI GİYİM şirketini kurdular.

Temmuz 2021'de LIVABLE, pazarını genişletmek ve performansı daha iyi bir konuma getirmek için melek yatırımcılara 1 milyon ABD doları aldı.CANLI bir hiper büyüme geliştirme yoluna girdi.

Eylül 2021'de ALIBABA grubu ile ticari bir işbirliğine imza atan LIVABLE, küresel işini genişletmeyi hedefliyor.

Ocak 2022'de LIVABLE, KONTON INDUSTRIAL'i elinde tutacak, bu, LIVABLE'a ilişki tamamlandıktan sonra güçlü bir iş kabiliyeti sağlayacaktır.Bu kazan-kazan işbirliği ile her iki taraf da ürün tasarımı, yüksek verimlilik üretkenliği ve kalite kontrolü konusunda terfi ettirilecektir.

Hizmet

LIVABLE, kişiye özel tasarım, seri üretim, özel paket ve zamanında sevkiyat dahil olmak üzere kapsamlı hizmet sunmaktadır.Bizim için tek hedef, çeşitli müşterilerin farklı taleplerini karşılamaktır.

Yaşanabilir çocuk sağlığı gelişimini önemseyen ve çocuklara en iyi giyim deneyimini yaşatmayı taahhüt eden tasarım ekibimiz, ürünümüzün stil tasarımı, renk uyumu, fonksiyon özellikleri üzerinde yoğunlaşmaktadır.İleriye dönük tasarım çalışmaları ve düşünceli iş felsefesi, YAŞANABİLİR GİYİM'i hazır giyim endüstrisinde lider bir konuma getirir.

Geniş bir giyim ürün yelpazesine sahip olan LIVABLE, çocuk takımları, çocuk pijamaları, çocuk elbiseleri, çocuk gömlekleri, çocuk kabanları, çocuk etekleri, çocuk pantolonları, çocuk iç çamaşırları, çocuk çorapları, çocuk ziynetleri ve çocuk kostümlerini kapsamaktadır.Çeşitlilik iş modelimizi zenginleştirmek için tam ürün hattı sağlamayı amaçlıyoruz.

İş politikamız, ortak bir kuruluş veya yeni kurulan bir şirket olsanız da, müşterilerimize esnek bir çözüm getirmemize izin verdi, küçük miktarlı deneme siparişi, büyük siparişin yanı sıra dikkatli muamele görecektir.Tek kelime ile tüm müşterilerimiz bizim için değerlidir.

Ekibimiz

YAŞANABİLİR, şirket için en önemli özelliğinin personel ekibi olduğuna inanır.Profesyonel deneyim ve becerileri ile ekibimiz, siparişten önce ve sonra düşünceli tavsiye ve yardım hizmeti vermeye hazırdır.

Kim olursanız olun ve işinizin türü ne olursa olsun, satın alma tavsiyesine bakın, ürün, sipariş, fiyatlandırma ve teslimat konusunda herhangi bir kafa karışıklığı veya tereddütünüz olduğunda satış ekibimiz size destek olmaktan mutluluk duyacaktır.24 saat içinde zamanında yanıtımızı alacaksınız, hizmetimiz asla uyumaz.

LIVABLE ayrıca giyim ürününün stil tasarımı üzerinde de çalışmakta, aynı amaç için birlikte çalışan 20'den fazla tasarımcı, müşterimize en iyi çalışmalarını sunmaktadır.Sadece moda trendlerinden ilham almakla kalmıyorlar, aynı zamanda tasarım yeteneklerini zenginleştirmek için diğer kaynakları da özümsüyorlar.Fikirlerle dolu akıllı bir insansanız, yaratıcı tasarımcımız bunları gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Yüksek verimli üretkenlik ve yüksek kalite kontrol, üretim ekibimiz için ilk ikisidir.Farklı hatlar için 250'den fazla üye, müşterinin sipariş taleplerini karşılama yeteneklerine katkıda bulunur.Üretim ve yönetim konusunda karşılıklı teknoloji ile çalışmaları, dünyanın her yerindeki müşterimizden iyi bir üne kavuşmuştur.

İletişim bilgileri