aboutus
Üretim hattı

10.000 metrekarelik atölyede, fabrikamız 2022 yılında 4 set yeni üretim hattına sahip oldu.Pazar payının aşırı büyümesi nedeniyle, şu anda toplamda 7 set üretim hattımız var ve şu anda çocuk giyimi, çocuk giyim ürün yelpazesinde uzmanlaşmıştır, bu üretim hattı üretkenlikte %130 daha yüksek olmamızı sağlamak için büyük bir varlık olacaktır.

Henan Livable New Material Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

OEM / ODM

YAŞANABİLİR, her müşterinin sipariş sürecindeki taleplerini karşılamak için esnek iş politikası benimser, yüksek üretim kapasitemiz ve verimli ekipmanımızdan yararlanır, doğrudan veya doğrudan olmayan müşterilerimize OEM ve ODM hizmeti sağlayabiliriz.

Müşterilerimize kapsamlı ve saygılı bir hizmet sunmak için ziyaretinizi ve şirketimizi ve fabrikamızı incelemenizi bekliyoruz, hazır giyim işiniz için ideal bir ortak bulacaksınız.

Henan Livable New Material Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

Ar-Ge

CANLI giyim tasarımı ve ürün kalitesi konusunda Ar-Ge'ye büyük önem veriyor, bu yetenekli tasarımcılar deneyimlerini ve becerilerini sadece çocuk giyiminde en iyi sonucu elde etmek için katkıda bulundular, böylece ürünümüzü sadece iyi görünümlü değil, aynı zamanda iyi bir deneyim haline getirebiliriz. onları giyiyorsun.

LIVABLE, araştırma ve geliştirme için yeni ürünlere ve teknolojiye yaklaşık %10 yıllık gelir sağlar, amacımız ileriye dönük tasarım, makul işlev ve ideal giyim deneyimini müşterilere aktarmaktır.LIVABLE, bu yatırımı sonsuz Ar-Ge'ye devam ettirecektir.

Henan Livable New Material Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

İletişim bilgileri