Gizlilik Politikası

Henan Liveable New Material Technology Co., Ltd. için Gizlilik Politikası (aşağıdaki gibi YAŞANABİLİR GİYSİ)
YAŞAYAN GİYİM, gizliliğinize ve site ziyaretçilerimizin bize bilgi verme amacına saygı duyar.Topladığımız bilgilerin hiçbirini üçüncü şahıslarla paylaşmıyor, satmıyor veya kiralamıyoruz ve gelecekte de bunu yapmayı düşünmüyoruz.
Toplanan Bilgiler
"Posta adresi:" işlevi aracılığıyla bir e-posta göndererek veya bir "iletişim" formu doldurarak bize bilgi talep ederseniz veya bize iletirseniz, e-posta adresinizi ve sağlayabileceğiniz diğer bilgileri kaydedebiliriz.Bu bilgiler, gelecekte size fayda sağlayabileceğini düşündüğümüz çözümlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında bilgi iletmek için posta, e-posta veya telefon yoluyla sizinle iletişime geçmek için kullanılabilir.Vereceğiniz e-posta ve diğer bilgileriniz üçüncü şahıslara satılmayacaktır.
Başkaları Tarafından Toplanan Bilgiler
Bu bildirim, yalnızca CANLANABİLİR GİYİM'in web sitesinin politikasına yöneliktir ve kullanıcıların sitemizden bağlantılar yoluyla eriştiği siteleri değil.LIVABLE GİYİM diğer sitelerin bilgi toplama politikalarından, web sitemizden bağlantı verilen web sitelerinin uygulamalarından ve burada yer alan bilgi ve içeriklerden sorumlu değildir.Genellikle diğer web sitelerine bağlantılar, yalnızca ziyaretçilerimiz için yararlı olabilecek konulara ilişkin bilgilere işaret etmek amacıyla sağlanır.Kullanıcıların diğer web sitelerinin gizlilik politikasını incelemeleri önerilir.
Kurabiye
YAŞAYAN GİYİM'in web sitesinde çerez kullanılmamaktadır.
Kişisel Bilgileri Güncelleme, Düzeltme ve Silme
Kişisel bilgilerinizin kayıtlarımızdan çıkarılmasını istiyorsanız, lütfen konu satırına "Kişisel bilgileri kaldırın" yazan bir e-posta gönderiniz.
Yasal Olarak Zorunlu Bilgilerin Açıklanması
CANLI GİYİM, yasal olarak zorunlu olduğu durumlarda bilgileri ifşa edebilir;başka bir deyişle, iyi niyetle, yasanın bunu gerektirdiğine veya yasal haklarımızın korunmasına inandığımızda.
Periyodik Politika Değişiklikleri
CANLANABİLİR GİYİM'in zaman zaman gizlilik uygulamalarını (yani teknolojiyi ve/veya yasal değişiklikleri izlemek için) gözden geçirdiğini ve bu uygulamaların değişebileceğini lütfen unutmayın.Gizlilik politikamızın en güncel versiyonuna sürekli aşinalık sağlamak için lütfen bu sayfayı yer imlerine ekleyin ve periyodik olarak gözden geçirin.
Bu politika beyanı YAŞANABİLİR GİYİM adına yapılmış olup 1 Ekim 2009 tarihinden itibaren geçerlidir. Bu beyan YAŞAYAN GİYİM ile kullanıcılar arasında bir sözleşme oluşturmamakta ve bu itibarla hiçbir taraf için herhangi bir yasal hak oluşturmamaktadır.